Mink į GaDi'11

Muzikos festivaliai yra laisvė ir naujos pažintys bei linksmybės nuo pat pirmos minutės... Paversk kelionę į GaDi`11 muzikos festivalį nuotykiu! Nepamiršk savo dviračio ir važiuok su juo į GaDi. Tai alternatyvus ir ekologiškas būdas keliauti į festivalį. Užsiregistruok iki gegužės 25 d. Ir mink į GaDi!

Važiuosime visi kartu, nuo tam tikro taško pradėsime rungtyniauti ir pirmas atvažiavęs į festivalį pateks nemokamai. Kiti užsiregistravę ir važiavę kartu galės bilietus įsigyti su nuolaida.

Reikalingas techniškai tvarkingas dviratis, dviračio spyna.
Dviračiai bus saugomi klėtyje.


Renginio pradžia.
Prie GMF pagrindinio įėjimo M. K. Čiurlionio g. 21/27
Pradžios laikas:
Gegužės 13 diena, 11.30 val.
Registracija: gegužės 12 d.
El. paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. . Parašykite savo vardą, pavardę, elektroninį paštą ir telefono numerį.

GaDi banerių konkursas

Buvome paskelbę konkursą "Sukurk GaDi banerį". Išsirinkom nugalėtoją, kuri gaus pakvietimą dviem asmenims į GaDi muzikos festivalį.

Rodome Jums dalyvių ir nugalėtojos darbus.


  nugalėtoja Monika Janulevičiūtė. ( Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. )

Donatas Bručas. ( Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. )

  Justas.Brazauskas

( Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. )

Saulius Beconis. ( Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. )

 

Tranzu į GaDi`11

Muzikos festivaliai yra laisvė ir naujos pažintys bei linksmybės nuo pat pirmos minutės... Paversk kelionę į GaDi`11 muzikos festivalį nuotykiu! Dalyvauk tradicinėse tranzavimo varžybose, įvykdyk užduotis, laimėk ir į festivalį patek nemokamai!

Vieniems tranzavimas yra tapęs gyvenimo būdu , kuomet kuprinė ant pečių tampa namais visame pasaulyje, o iškeltas nykštys nutiesia tūkstančius kilometrų, prišaukdamas nuoširdžiai besišypsančius vairuotojus su kuriais kartais sunku susikalbėti ir daugybę prisiminų, kuriais gera dalintis.

Mes kviečiame patranzuoti truputį, bet tegul tie 30 km nuo Vilniaus iki GaDi muzikos festivalio jums tampa pačia geriausia įžanga į gyvą, žalią ir laisvą savaitgalį.

Norėtum? Tau tereikia turėti vieną vienintelį draugą ir fotoaparatą. Savo ir komandos draugo vardus bei pavardes, elektroninius paštus bei telefono numerius nuo balandžio 25 d. iki gegužės 12 d. siųsk į Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. .

Dalyviai renkasi prie Vilniaus Universiteto Gamtos mokslų fakulteto Studentų atstovybės (M. K. Čiurlionio g. 21/27, Vilnius), gegužės 13 d., 12 val.

Vestuvių fotografas