Tranzu į GaDi`11

Muzikos festivaliai yra laisvė ir naujos pažintys bei linksmybės nuo pat pirmos minutės... Paversk kelionę į GaDi`11 muzikos festivalį nuotykiu! Dalyvauk tradicinėse tranzavimo varžybose, įvykdyk užduotis, laimėk ir į festivalį patek nemokamai!

Vieniems tranzavimas yra tapęs gyvenimo būdu , kuomet kuprinė ant pečių tampa namais visame pasaulyje, o iškeltas nykštys nutiesia tūkstančius kilometrų, prišaukdamas nuoširdžiai besišypsančius vairuotojus su kuriais kartais sunku susikalbėti ir daugybę prisiminų, kuriais gera dalintis.

Mes kviečiame patranzuoti truputį, bet tegul tie 30 km nuo Vilniaus iki GaDi muzikos festivalio jums tampa pačia geriausia įžanga į gyvą, žalią ir laisvą savaitgalį.

Norėtum? Tau tereikia turėti vieną vienintelį draugą ir fotoaparatą. Savo ir komandos draugo vardus bei pavardes, elektroninius paštus bei telefono numerius nuo balandžio 25 d. iki gegužės 12 d. siųsk į Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. .

Dalyviai renkasi prie Vilniaus Universiteto Gamtos mokslų fakulteto Studentų atstovybės (M. K. Čiurlionio g. 21/27, Vilnius), gegužės 13 d., 12 val.

Vestuvių fotografas