GaDi savaitės renginiai

GaDi savaitė:

05.09 (pirmadienis)
13h - 18h Ekokelionės dviračiais. (plačiau)
14h - 16h Fotožygis. (plačiau)

05.10 (antradienis)

10h Sporto diena. (plačiau)
10h Ekokelionės autobusu. (plačiau)
12h Pabūk Gamtuku. (plačiau)
17h Alko-orientacinis. (plačiau)

05.11 (trečiadienis)

16h GaDi piknikas. (plačiau)
21.30h Lauko kinas. (plačiau)

05.12 (ketvirtadienis)
9h - 15h avanGArDI mugė. (plačiau)
13h Auksinis aukcionas. (plačiau)

05.13 (penktadienis)
11.30h Mink į GaDi. (plačiau)
12h Tranzu į GaDi. (plačiau)
 

GaDi Muzikos festivalis

Data. gegužės 18-20 d.

Vietapienių pieva.
 

3 dienos. 3 scenos. 6 kartai.

Vilniaus Universiteto Gamtos mokslų fakulteto studentų atstovybės nariai jau šešerius metus organizuoja kasmetinį, studentišką, pavasarinį, gyvą, žalią, laisvą, muzikos festivalį. Jeigu myli gamtą, geltonom pienėm švytinčias pievas, šaltą alų, fantastiškus žmones ir muziką - tau reikia čia būti.
Susitinkam kažkur tarp trijų scenų.

Didžiosios, Elektroninės Muzikos scenų ir Ramybės Erdvės.

Gamtininikų dienų muzikos festivalis

GaDi nekomercinis, studentų organizuojamas gyvos muzikos festivalis po atviru dangumi. „Čia ir dabar gimsta nauja graži tradicija‟ - sakė Arvydas savo sodyboje suteikdamas pirmuosius namus festivaliui. Gražioji tradicija gyvuoja jau šešerius metus, trumpam užsukęs į Molėtų aerodromo pievą festivalis dar kartą persikraustė ir apsistojo Šalčininkų rajone, Vidnapolio viensėdyje. Atvykusius pasitinka geltonuojanti pienių pieva, pavasariškai žalia žolė, siūbuojančios senos pušys ir savo šaltus vandenis plukdantis Merkys, o kaimo turizmo sodybos „Aukštupys‟ šeimininkas Vytenis jums būtinai nusišypsos praeidamas pro šalį. Šypsosis jums ir muzikantai, šypsosis nuo visų trijų scenų – Didžiosios Gyvos Muzikos ir Elektroninės Muzikos scenų bei Jam`o erdvės, kurioje atsivežę savo instrumentus galėsite improvizuoti kartu su muzikantais ir kitais festivalio lankytojais.

Šypsositės ir jūs, nors GaDi nerasite nei dušo, nei karamelinės kavos, nėra čia ir minkštų lovų ar indiško maisto, nes GaDi yra gamta ir muzika, nes GaDi tai visiška laisvė ir pavasaris, nes tai draugai ir alum sulaistytos palapinės, nes tai truputį skaudanti galva ir daug gražių prisiminimų. Nuvažiuokim, nutranzuokim ar numinkim dviračiais tuos trisdešimt kilometrų nuo Vilniaus, susitikim kaimo turizmo sodyboje – viensėdyje „Aukštupys‟, gegužės 13 – 15 dienomis ir pabūkim kartu. Šitaip paprastai.


Papildoma informacija.

Vestuvių fotografas