Sporto diena. Gegužės 10 d.

Ei, paglostyk savo alaus pilvuką ir ieškok kelnių su trim juostelėm, nes atėjo metas išreikšti meilę Lietuvos antrajai religijai krepšiniui! Nuo sofos reikės keltis tryse ir išsirinkti kapitoną. Sugalvokit pavadinimą ir mes sukursim savo čempionatą!
Net jeigu nemėgsti krepšinio, tai vasaros atostogų tikrai lauki. Tikriausiai maloniausias dalykas vasarą yra pėdas deginantis paplūdinio smėlis ir delnus kaitinantis tinklinio kamuolys. Ženkime į vasarą su tinklinio varžybom – suburk keturių žmonių komandą, išsirinkite kapitoną ir registruokitės!

Krepšinio ir tinklinio kamuolius mėtysim gegužės 10 d.,10 val., prie Baltojo tilto, jeigu oras bus gražus. Jeigu netikėtai imtų lyti, snigti ar pasipiltų kruša – kraustysimės į Vilniaus Universiteto Sveikatos ir Sporto Centro salę, M. K. Čiurliono g. 21, Vilnius.  

Nugalėtojų laukia festivalio bilietai bei kiti prizai, o visi dalyviai tradiciškai į festivalį patenka pigiau.

Registracija nuo balandžio 25 d. iki gegužės 6 d.
Krepšinio/ tinklinio komandos registracija: komandos pavadinimas, visų dalyvių vardai ir pavardės, kapitono elektroninis paštas bei telefonas.
Elektroninis paštas registracijai: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti.

Vestuvių fotografas