Pabūk gamtuku. Gegužės 10 d.

Geologija, entomologija ar taksonomija daugeliui skamba nelabai suprantamai, o kur jau kokia ontomorfogenetika... Keiksmažodžiai ir ne kitaip.
Kartais tie žodžiai GaDi organizatoriams taip pat tampa keiksmažodžiais, bet didžiąją laiko dalį, tai gyvenimo meilė, žingeidumas ir nuostabiausi dalykai pasaulyje.

Jeigu jūs mylite gamtą, domitės mokslu, svarstote studijų galimybes arba tiesiog norite sužinoti ką nors nauja kviečiame gegužės 10  dieną, antradienį pabūti gamtukais ir paklausyti Vilniaus Universiteto Gamtos mokslų fakulteto dėstytojų paskaitų.

Preliminarus tvarkaraštis:
11.00 - 12.00 V.Daugirdas „Kultūros geografija - įdomus ir įvairus žmonių pasaulis”
13.00 - 13.45 Ekskursija į geologijos muziejų
13.00 - 14.30 K. Beitas „Apie spalvas, regą ir...”
14.00 - 15.00 J. Turčinavičienė
16.00 – 17.30. A. Kleišmantas „Geologų indėlis į pasaulio pažinimą”

Registracija nuo balandžio 26 d. iki gegužės 6 d. Elektroninis paštas: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. – Subject: pabūk gamtuku; laiške nurodyti dalyvio vardą bei pavardę. Galite registruotis vienai ar kelioms paskaitoms, kurių laikas nesidubliuoja.

Gamtukai renkasi Vilniaus Universiteto Gamtos mokslų fakulteto, M. K. Čiurlionio g. 21/27, Vilnius, fojė, kur juos pasitiks organizatoriai.

Vestuvių fotografas