Auksinis aukcionas. Gegužės 12 d.

Seniai seniai gyveno vienas keistas fizikas, kuris kalbėjo prisimerkęs, nes, matyt, matė gan prastai. Jis buvo tituluotas ir važinėjo labai prabangiu automobiliu. Keistai kalbėdavo jis, šypsodavosi kažkaip kreivokai, atrodytų, lyg žino, kad tu apsirengei megztinį su keturiom kišenėm vien tam, kad mažieji dešimtuko receptukai patogiau pagal temas sugultų...
Sklando legenda, kad apgaule iš jo išvilioti akiniai, kurie aukcione parduoti už rekordiškai didelę sumą, buvo negailestingai sudaužyti, o fizika pamiršta amžiams.

Legendos tegul lieka legendomis, bet dėstytojai mielai dalinasi daiktais, kurie mena ekspedicijas ir konferencijas, vaikystę ar studijų metus bei paskaitas, per kurias irgi visko nutinka.

Dalyvauk auksiniame aukcione ir varžykis dėl dėstytojų daiktų! Tegul jie savo istorijas pasakoja nuo tavo stalo ir primena tau brangius ir pagarbos vertus, nesuvokiamai griežtus arba labai žmogiškus – mūsų brangiausius dėstytojus.

Aukcione varžysimės dėl:
J. R. Naujalio dviejų pasirašytų knygų;

B. Juodkos pasirašytos knygos „Alma Mater”;

G. Motuzos didelės kriauklės iš Mozambiko ir druskos gabalėlių iš Veličkos kasyklų;

D. Kirvelio mokyklos laikų rašalo sugėriklis;

L. Kalėdienės stiklinio popieriaus laikiklio.

D. Čitavičiaus USB raktas ant rankos.

Aukcionas vyks gegužės 12 d., ketvirtadienį, ~12 – 13 val, Vilniaus Universiteto Gamtos mokslų fakulteto fojė, M. K. Čiurliono g. 21/27, Vilnius.

Vestuvių fotografas