Ekokelionės autobusu. Gegužės 10 d.

Dažnai kalbame apie vartotojiškumą ir planetos trapumą, puikiai suvokiame, kad turime riboti gamtinių išteklių naudojimą, pirmiausia, mažindami poreikius. Tuo pačiu metu turėtume eiti ir kitu keliu – rūšiuoti, perdirbti ir naudoti iš naujo.

Džiugu, kad daugelis rūšiuoti jau išmoko, o buitinė technika nebesimėto pakelėse, bet ar susimąstėte, kas po to? Kur keliauja jūsų šiukšlės? Kuo jos virsta? Ir kokia viso to nauda? Net jeigu ekologija jums visai nerūpi, tai galbūt įdomu pasižiūrėti, kaip iš šiukšlių yra vystomas verslas ir kaip jos galiausia virsta pelnu?

Gegužės 10 d., antradienį, numalšinkite savo smalsumą arba tiesiog prasmingai praleiskite pusdienį dalyvaudami Ekokelionėse autobusu. Iš anksto užsiregistravę dalyviai autobusu nemokamai aplankys tris ekologines įmones - UAB „Juknevičiaus kompostas”, kur sužinosite, kaip atsiranda jūsų augalams tinkama žemė; UAB „EMP recycling”, kur pamatysite, kaip panaudojama sena buitinė technika bei AB „Grigiškės”, tai įmonė, kuri jau daugiau nei pusantro šimto metų gamina popierių ir jo gaminius.

Keliautojai renkasi gegužės 10 d., antradienį, 10 val., prie Vilniaus Universiteto Gamtos mokslų fakulteto (M. K. Čiurlionio g. 21, Vilnius).

Išvykstame apie 10.30, grįšime apie 16 val.

Registracija: nuo balandžio 26 d. iki gegužės 6 d. Registruotis gali asmenys gimę 1997 metais ir vyresni. Elektroninis paštas registracijai – Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. – reikalinga nurodyti vardą ir pavardę, gimimo metus ir telefono numerį.

Dėmesio! Vietų skaičius ribotas!

Vestuvių fotografas