Alkoorientacinis. Gegužės 10 d.

Gerbiamieji alkoholinių gėrimų mėgėjai!

Pernai suteikėte laimės sostinei ir daug šypsenų jos žmonėms, kai bėgiojot senamiesčiu apsilaistę alum, dainavot troleibusuose, fotografavotės su praeiviais ir vogėt atvirutes.  Šiemet kartosim?

Ar galbūt šiemet mėginsim pirmąjį kartą? Kiekvienų orientacinių varžybų tikslas yra kuo greičiau rasti reikiamas vietas, įvykdyti užduotis ir pasiekti finalinį tašką – Alkoorientacinėse varžybose papildomų keblumų, bet kartu ir papildomo juoko, sukelia alkoholis, kuris yra daugelio užduočių privaloma dalis.

Norintieji dalyvauti privalo suburti 5 žmonių komandą ir sukurti filmuką, kurio tema - „Žoliapjovė”. Geriausius ir orginaliausius filmukus sukūrusios komandos pelnys teisę dalyvauti garbingose ir tradicinėse Alkoorientacinio varžybose gegužės 10 d., antradienį, 17 val.!

Registracija: filmukus  siųsti nuo balandžio 25 d. iki gegužės 5 d. Elektroninis paštas registracijai: Šis el.pašto adresas yra apsaugotas nuo šiukšlių. Jums reikia įgalinti JavaScript, norint jį peržiūrėti. reikia nurodyti 5 komandos narių vardus bei pavardes, kontaktinį elektroninį paštą bei telefono numerį.

Atrinktos komandos gaus tolesnius nurodymus.

Žinoma, kad varžybose gali dalyvauti tik pilnamečiai.

Nugalėtojai į GaDi`11 muzikos festivalį po atviru dangumi pateks nemokamai, o dalyviai su nuolaida!

Vestuvių fotografas