Lauko kino naktis. Gegužės 11 d.

Tęsdami tradiciją kviečiame atsiplėšti nuo televizoriaus ekrano ir išlindus iš kino teatro filmus pasižiūrėti kitaip... Lauke, ant žolės, pasitiesus pledus ir apsikabinus arbatos termosus.

Filmus žiūrėsime gegužės 11 d., trečiadienį, 21. 30 val., kiemelyje tarp Vilniaus Universiteto Gamtos mokslų ir Medicinos fakultetų. M. K. Čiurlionio g. 21, Vilnius. Jeigu oras bus prastas, tai kraustysimės į auditoriją.

Žiūrėsime:

The Home - Neapsakomo grožio dokumentinis filmas apie mūsų namus - planetą Žemę. Apie nuolatinę kovą tarp laukinio ir žmonių kuriamo pasaulio. Šis filmas nuostabus gamtininkų savaitės Laukinio Kino perliukas gamtininkams ir prijaučiantiems jiems.

Miss March - Kaip jus elgtumetės keturis metus pragulėję komoje, kai pabudus sužinote jog jus supęs pasaulis visiskai pasikeitė?! Tikrai verta pamatyti patrakusią, iš koto verčiančią  komediją Miss Kovas.

Mr. Bean iki ryto - Ir nakties kulminaciajai į ekraną grįžta senasis gerasis ponas Bynas, kuris savo kurioziškomis situacijomis ir išeities iš jų būdais linksmins visus ir užmigt neleis iki saulei patekant! 

 

Vestuvių fotografas