GaDi piknikas. Gegužės 11 d.

Pavasarėjant reikia mėgautis saule, giedru dangumi ir klegančia draugų kompanija, o tą geriausia daryti iškylos metu! Gamtininkų Dienų organizatoriai kviečia jus prisijungti prie GaDi pikniko ir gegužės 11 dieną, 16 valandą iškylauti prie Baltojo tilto, Vilniuje.

Vilniaus Universiteto Gamtos mokslų fakultetas jau ilgus metus puoselėja savanorystės tradicijas organizuodami nemokamus, informatyvius, o kartais tiesiog jaukius renginius miestiečiams – GaDi piknikas vienas iš jų.
Jo metu visi dalyviai turės galimybę pažaisti įvairiausius stalo žaidimus, kurie toli gražu nėra skirti vien vaikams – patinkantį ir savo amžiaus grupei tinkantį žaidimą būtinai atras kiekvienas. Stalo žaidimai.

Žaidimų sukeliamą linksmą šurmulį nuostabiai papildys šalia ramiai tekanti Neris ir po pledais šiugždanti žolė, o taip pat ir Sutartinių mokyklos pasirodymas. Jo metu mokyklos atstovai ne tik suteiks progą širdyje dar kartą pasididžiuoti viena gražiausių Lietuvos kultūros dalių – sutartinėmis, bet ir pamokys jas dainuoti visus norinčius.

Taip pat nepamirškite savo mėgstamų muzikos instrumentų. Kviečiame atsinešti ir pagroti kartu.

Meteorologai žada puikų orą, tad pasiimkite pledus, pasikvieskite draugų ir gegužės 11 dieną 16 valandą keliaukite prie Baltojo tilto.


Džiaukimės pavasariu kartu!

Vestuvių fotografas